Dalgıç sertifikası burada başlar. PADI'nin çevrimiçi e-Öğrenim kursuyla başlayın. Havuza gidin ve yeni becerilerinizi geliştirin. Daha sonra dört açık su (okyanus / göl) dalışı deneyimleyin.
Açıklama
Her zaman tüplü dalış dersleri almak, benzersiz bir macera yaşamak ve dalgaların altındaki dünyayı görmek istemeniz durumunda, başladığı yer burasıdır. Dünyanın en popüler ve geniş çapta tanınmış tüplü kursu olan PADI® Açık Su Dalgıç kursu ile tüplü dalış sertifikanızı edinin. Milyonlarca insan tüplü dalış yapmayı öğrendi ve bu kursla su dünyasının harikalarını keşfetmeye başladı. PADI Açık Su Dalgıç kursuna (veya Junior Açık Su Dalıcı kursuna) katılmak için 10 yaşında veya daha büyük olmalısınız. Yeterli yüzme becerisine ihtiyacınız var ve fiziksel olarak sağlıklı olmanız gerekiyor. Tüplü dalış ile önceden bir deneyim gerekli değildir.

Akademik
PADI Açık Su Dalgıç kursu üç ana aşamadan oluşur:

Tüplü dalışın temel prensiplerini anlamak için Bilgi Geliştirme (çevrimiçi, bağımsız çalışma veya sınıfta)
Temel su tüpü becerilerini öğrenmek için Sınırlı Su Dalışları
Yeteneklerinizi kullanmak ve keşfetmek için Su Dalışları Açın!
Açık Su Dalışı kursu için kolej kredisi alabilirsiniz.

Zamanında kısa? PADI Scuba Diver kursu sizin için uygun olabilir.

ekipman
PADI Açık Su Dalgıç kursunda, maske, şnorkel, yüzgeçler, regülatör, yüzdürme kontrol cihazı ve bir tank gibi temel scuba ekipmanlarını kullanmayı öğrenirsiniz. Giydiğiniz ekipman, tropikal, ılıman veya soğuk sularda dalış yapmanıza bağlı olarak değişir.

Bu kurs sırasında kullanacağınız malzemeler hakkında yerel dalış merkezinize danışın ve PADI Eğitmeninizden ihtiyacınız olan her şey hakkında tavsiye alın.

Başlamak
Ayrıca PADI'nin evde eğitim materyalleriyle - Açık Su Dalgıç (bir tablet uygulaması) veya Açık Su Dalgıç Kılavuzu ve Açık Su Dalgıç Videosu (bir kitap ve DVD paketi) ile öğrenmeye başlayabilirsiniz. Yerel PADI dalış mağazasına uğrayın ve kursa kaydolun, materyallerinizi alın ve kitabı okumaya ve videoyu izlemeye başlayın. PADI Eğitmeniniz ilerlemenizi kontrol etmek ve önemli tüplü dalış bilgilerini anladığınızdan emin olmak için sizinle birlikte zaman ayarlayacaktır.

Open Water Diver'e (masaüstü seçeneği) kayıt olun ve hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz. PADI Open Water Diver Online, güvenli bir şekilde dalmanız için gerekli arka plan bilgilerini verir ve etkileşimli bir bilgisayar tabanlı program aracılığıyla kendi hızınızda çalışmanıza olanak sağlar. Şimdi başla!