İlk Yardım Dalışı Kursu (Emergency First Response)

Dalışlarımız 15 Nisan’dan sonra başlayacaktır.
Acil bakım için adımları takip etmek için basit keşfedin. Bu ilk yardım dalış kurs, profesyonel olmayan kurtarıcılara güven oluşturmak ve tıbbi bir acil durumla karşı karşıya kaldıklarında cevap verme istekliliklerini artırmaya odaklanmaktadır.
Yardım almak ister misiniz ?
+905555115959
14 Yaşını Doldurmuş Olmak
Yüzme Bilmek
Sağlıklı Olmak
Storage option
Satın Al

İlk Yardım Dalış Kursu (Emergency First Response)

İlk Yardım Dalış Kursu (Emergency First Response) ile ilgili tüm bilgileri aşağıda detaylı şekilde açıklanmıştır.

Acil Durum İlk Müdahale eğitimi, acil durum kurtarıcılarına güven artırmaya ve tıbbi bir acil durumla karşı karşıya kaldıklarında cevap verme istekliliklerini artırmaya odaklanmaktadır. Kurs katılımcıları acil bakım adımlarını takip etmeyi ve stressiz bir öğrenme ortamında uygulama becerileri geliştirmeyi öğrenirler. Tüm kurslar, öğrenmeyi geliştirmek ve öğrenmeye hemen başlamanıza olanak tanımak için kendi çalışma kılavuzları, videolar ve hızlı referans kartları ile desteklenir.

EFR kursları, CPAD ve PADI Rescue Diver kursunun ilk yardım eğitimi gereksinimlerini ve tüm profesyonel seviye derecelendirmelerini karşılar. PADI Eğitmenlerinin çoğu aynı zamanda Acil Durum İlk Müdahale Eğitmenleridir.

Aşağıdaki EFR kursları acil bakım için uluslararası kabul görmüş tıbbi kılavuzlara dayanmaktadır.

Akademik
Birinci Basamak (CPR) - Bu kurs size yaşamı tehdit edici acil durumlarla başa çıkmak için gerekli adımları ve teknikleri öğretir. Nefes almayan, kalp atışı olmayan, omurga zedelenmesi, şoka girmiş veya ciddi kanama geçirebilecek hastalara yardım etmek için sekiz beceri uygulayacaksınız. Acil sağlık hizmetlerinin gelmesini beklerken olası her türlü yaşam şansını sağlamak için CPR yapmayı ve hastayı izlemeye devam etmeyi öğreneceksiniz.
İkincil Bakım (İlkyardım) - Birçok tıbbi durum hayatı tehdit edici olmadığından ve acil tıbbi hizmetler bazen geciktirilebildiğinden veya kullanılamadığından, bu kurs size ağrıyı kolaylaştıran ve daha fazla zarar görme riskini azaltan ilk yardımın nasıl sağlanacağını öğretir. Çeşitli yaralanmaları ve hastalıkları değerlendirmeyi ve bandajlama ve splintleme yapmayı öğreneceksiniz.
Çocukların Bakımı - Bu kurs katılımcıların tıbbi acil durumları olan bebeklere ve çocuklara yardım etmeye özgü acil bakım becerilerini öğrenmelerini, uygulamalarını ve uygulamalarını sağlar. Çocuklarla çalışanlar veya gençleri içeren acil durumlara cevap verme zorunluluğu olanlar için tasarlanmıştır. Bu kurs genellikle İlköğretim (CPR) ve İkinci Bakım (İlkyardım) kurslarıyla entegredir.
CPR & AED - Bu kurs CPR eğitimi ve katılımcılara bir AED'nin (otomatik harici defibrilatör) nasıl kullanılacağını öğretmeye odaklanır. İşyeri veya hükümet gereksinimleri bu eğitimi belirttiğinde, CPR ve AED kursu ihtiyacı karşılar. Bu kurs genellikle İlkyardım İş Başına programlarına entegre edilir.
İşyerinde İlkyardım - Büyük Britanya, Avustralya ve Kanada gibi bazı alanlarda, devlet düzenlemeleri daha gelişmiş CPR ve işyeri için ilk yardım eğitimi için çağrı yapar. Bu alanlara yönelik tasarlanmış İlk İşe Yardım programları, eğitime EFR yaklaşımını kolay öğrenmenin yanı sıra gereksinimleri karşılamak için ek konular ve beceriler içerir.
EFR Tazeleme - CPR'nizi ve ilk yardım becerilerinizi 24 ayda bir yenilemek iyi bir fikirdir ve EFR Tazeleme kursunun yapması gereken şey budur. Temel becerilere odaklanan kurs, güncel kalmanızı ve gerektiğinde yardım etmeye hazır olmanızı sağlar.


Setur Marina Konum

Side Marina Konum