Dive Master Kursu

PADI Kurtarma Dalıcısı (Rescue Diver) Sualtında ve dalış ortamında problemleri önleme yeteneğini geliştiren ve bir dalış kazasında gerekecek özel becerileri kazandıran bir kurstur.

Yardım almak ister misiniz ?
+905555115959
14 Yaşını Doldurmuş Olmak
Yüzme Bilmek
Sağlıklı Olmak
Storage option
Satın Al

Dive Master Kursu

Divemaster  Kursu ile ilgili tüm bilgileri aşağıda detaylı şekilde açıklanmıştır.

Başkalarına rehberlik eden ve motive eden bir lider olun. Dalış bilgisi, denetim yetenekleri kazanın ve dünyadaki dalgıçlar için rol modeli olun.
Açıklama
Tüplü dalışı sever misiniz? Tamamen yeni bir düzeyde başkalarıyla paylaşmak ister misiniz? PADI Divemaster kursuna katılın ve kariyerinizi yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapın. Scuba dalgıçları divazörlere bakar, çünkü onlar diğerlerini motive eden ve motive eden liderlerdir. Bir divemaster olarak, sadece çok dalmakla kalmazsınız, aynı zamanda diğerlerinin de sizin kadar eğlenceli dalışı görme sevincini yaşarsınız.

PADI Divemaster kursu, ilk mesleki eğitim seviyenizdir. Bir PADI Eğitmeni ile yakın çalışarak, zahmetsiz gezintiyi mükemmelleştirmek gibi dalış becerilerinizi geliştirir ve kurtarma becerilerinizi geliştirirsiniz; böylece genel sorunları önceden tahmin eder ve kolayca çözersiniz. Dalış bilgisi, yönetimi ve denetleme yeteneklerini kazanacaksınız, böylece her yerde dalgıçlara örnek olacaksınız.

PADI Divemaster olarak, tüplü dalış aktivitelerini denetlerken ve dalgıç eğitimine yardımcı olurken diğerlerini yönlendireceksiniz. Uzak bir dalış noktasında çalışmak ya da yerel bir dalış mağazasında eve yakın bir zamanda çalışmak istiyorsanız, ömür boyu sürecek bir macera sizi bekliyor. PADI Divemasters, dünyanın en büyük ve en saygın dalış organizasyonu - PADI ile uyumlu olan dalış uzmanlarına saygı duyulur.

PADI Kurtarma En az 18 yaşında olan dalgıçlar, PADI Divemaster kursuna katılabilir. Ayrıca şunlara da ihtiyacınız var:

Son 24 ay içinde Acil İlk Müdahale Birinci ve İkinci Bakım (CPR ve İlk Yardım) eğitimi.
Son 12 ay içinde bir doktor tarafından imzalanan tıbbi bir açıklama.
Kursa başlamak için en az 40 girişli dalış ve sertifikasyon kazanmak için 60 dalış.
Diğer dalgıç eğitim kuruluşlarından alınan yeterlilik sertifikalarının geçerli olabileceğini unutmayın - PADI Eğitmeninize sorun.

Akademik
PADI Divemaster kursu size lider olmayı ve dalış aktivitelerini üstlenmeyi öğretir. Bilgi geliştirme oturumları, su kayağı egzersizleri ve atölyeleri ve uygulamalı pratik değerlendirme yoluyla, çeşitli tüplü dalış aktivitelerini organize etme ve yönetme becerilerini geliştirirsiniz. Konular ve pratik atölye çalışmaları:

PADI Divemaster'ın rolü ve özellikleri
Dalış faaliyetlerini denetlemek ve öğrenci dalgıçlara yardımcı olmak
Dalgıç güvenliği ve risk yönetimi
Divemaster tarafından yürütülen programlar ve uzmanlık becerileri
Dalış işi ve kariyeriniz
Dalış ortamı bilinci
Dalış kurulumu ve yönetimi
Açık bir su sahasının haritalandırılması
Dalış brifingleri yapmak
Bir arama kurtarma projesi ve derin bir dalış organize etme
Tüplü inceleme ve cilt dalışı kursu yürütmek
Discover Scuba Diving'e liderlik etme ve Discover Local Diving programlarına liderlik etme
Eğitmeniniz ayrıca, tüm gereksinimlerinizi karşılamanıza ve yeteneklerinizi genişletmenize yardımcı olmak için divemaster eğitiminizle birlikte PADI Derin Dalış ve Arama ve Kurtarma Dalışı özel dalış kursları sunabilir.

Divemaster kursu için kolej kredisi alabilirsiniz - eğitmeninize sorun.

ekipman
Bir dalış uzmanı olarak, bir dalış bilgisayarı, bir dalış bıçağı ve en az iki yüzey sinyal cihazı dahil tüm temel scuba ekipmanınıza sahip olmak isteyeceksiniz. Sualtı haritalama ve arama ve kurtarma gibi pratik beceri alıştırmaları sırasında bir pusula, yüzer, işaretleyici şamandıralar, kaldırma çantaları ve kayraklar kullanacaksınız. PADI Eğitmeniniz dalış kariyeriniz boyunca faydalı olacak ek donanımlar önerebilir.

Dalış yanlısı olarak ihtiyaç duyacağınız her şey hakkında tavsiyeler almak için yerel dalış merkezinize danışın.

Başlamak
Şimdi başlamak için Divemaster Online - PADI’nin e-Öğrenim seçeneği - için kaydolun. Kendi hızınızda öğrenmenize olanak tanıyan web tabanlı bir sistemi kullanarak sekiz bilgi geliştirme bölümüyle çalışabilirsiniz. Ayrıca kurs sırasında ve sonrasında başvuru için Divemaster Manual'ın çevrimiçi sürümüne de erişebilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise, Divemaster Kılavuzunu okuyarak ve Divemaster Video'yu (bir kitap ve DVD paketi) izleyerek çalışmaktır. Kursa kaydolmak için yerel PADI Dalış Merkezinizi veya Tesisinizi ziyaret edin ve kurs sırasında ihtiyaç duyacağınız PADI Öğretim Kılavuzu ve Dinamik Dalış Ansiklopedisi gibi diğer referans materyallerini içeren Divemaster Crew-Pak'ınızı edinin.

Dalış teorisi Online'ı, dalış fiziği, fizyoloji, yetenekler, ekipman ve çevre ile birlikte adım adım ilerleten bir Rekreasyonel Dalış Planlayıcısı (RDP) incelemesi ile yönlendiren başka bir PADI eLearning® programı almayı düşünün. Dive Theory Online'ı başarıyla tamamlayarak, Divemaster Final Sınavının yarısı için kredi alabilirsiniz. PADI Eğitmeniniz, su kayağı egzersizler, atölye çalışmaları ve pratik değerlendirmelerle birlikte bilgi inceleme oturumları planlamak için tanıştığınızda bunun nasıl çalıştığını açıklayabilir.

Setur Marina Konum

Side Marina Konum